Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A lovam kibontotta a zabos...

Bellabo kérdése:

A lovam kibontotta a zabos zsákot és nem tudom mennyit evett mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma egy háromnegyed órára kiengedtem a lovamat legelni mire valahogy bement a zabosba és egy zsákot kibontott. Nem tudom mennyit evett belőle mert nem úgy nézett ki mintha túl sok hiányozna belőle. Meg azt sem tudom hogy mikor bontotta ki, csak amikor mentem ki hozzá akkor láttam hogy falatozik a sok sok zabból. Lefutószáraztam gyorsan a kaját elvettem előle. Mennyi időn belül produkálhat kólikás tüneteket. Illetve ha egy 45 percet járattam lesz-e neki kólikája? Első lovam és mindig ki szoktam engedni legelni de ilyen még soha sem fordult elő.. :(

2017. okt. 16. 17:17
 1/2 stewie200 válasza:
12%
Hát igen, a lovak idióták. Ezért utálom őket. (És mert büdik)
2017. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megússza
2017. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!