Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vettem egy kg vitaminport...

Vettem egy kg vitaminport (nagy mennyisdégű E, D, A vitamin) belekevertem 25 kg darába. De nagyon porzott, sokat beszippantottam. Lesz bajom?

Figyelt kérdés
Magas fehérje tartalom, ca és hamu tartalma van még. 1 kg-hoz ír 50 grammot, én picit kevesebbre vettem, 25 kg-ba tettem az 1 kg-osat. Csak nagyon porzott. Kézzel kevertem jó alaposan, eközben azért szippantottam is. Tudom késő bánat, de lesz gondom?
2017. nov. 7. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Csak azzal ami gondolkodást igényel.
2017. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) Igen, miután leírtam, nekem is megfordult a fejembe...na de én egy full para ember vagyok (na jó, nyilván van egy múltam, aminek ez betudható...). Meg marja is az orromat. Te szoktál maszkot tenni fel, ha ilyet kavarsz? Azért csak 160ezer NE D vitamin van benne, na...:)
2017. nov. 7. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz bele ebbe a videóba. Napi 8 óra kb 4-5 hónapon át.


https://www.youtube.com/watch?v=nGESYl47s-4


Nem lesz bajod, csak arról van szó, hogy jól megy a sorod.

2017. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bármennyire is hihetetlen, volt cirokföldünk és bizony gyerekfejjel részt vettem benne.

Most azért a tömény mennyiségű vitamin ami megjelent a fejemben, ez egy nagy löket a jószágaimnak is. Jól van sejtem, hogy nagy telepeken sem maszkban öntik ki a jószágok elé, vagy nem maszkban keverik a takarmányhoz (de ehhez azért nem értek annyira)

2017. nov. 7. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek zsírban oldódó vitaminok és raktérozódnak. Extrém eseteket leszámítva nem is lehet belőle hiányuk, szval kb csak kidobtad a pénzed. A vicc kedvéért néha gondolkodhatnál, mielőtt csinálod a hülyeséget...
2017. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valami hiányuk van, hisz kannibalizmus lépett fel náluk.
2017. nov. 8. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!