Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csirkék takarmányozásánál...

Csirkék takarmányozásánál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Rokonok költözés miatt rám hagynak 12 db csirkét. Abban van egy kakas is, nagyok már, de még nincsennek vágó súlyban. Mire kell figyelni etetéskor, hogy ne zabáljanak be valamiből? Van kukoricám napraforgóm zabom és nyúl tápom.
2018. jan. 3. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg a rokonaidat akik rádhagyták, csak tudják hogy hogy etessék őket.
2018. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez aztán a nagyszerű válasz......

Ennyire bonyolult lenne kérdésem?

Senki nem tart csirkét?

2018. jan. 3. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nyúl táp nyilván nyulaknak való, de szerintem a tyúkoknak sem lesz tőle baja.


Tyúkok nem fognak bezabálni semmiből, ha nem kell neki, ott hagyja. Én azt vettem észre, hogy télen jobban eszik szemesen a takarmányt, melegebb időben pedig inkább a darát szeretik.


12 darab nem valami sok, szerintem napi 1-2 fandli elég nekik. Csináld úgy, hogy szemest kevered, mindegyikből egyformán, darálni meg kukoricából és zabból.

2018. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen egyetértek az egyes válaszolóval. Ahelyett hogy napokat vársz egy válaszra itt, kérdezd meg a rokonaidat egy pillanat alatt, elvégre ők hagyják rád a költözés idejére, ergo nyilván tudják mit kell csinálni a saját csirkéikkel és gondolom szívesen megosztják veled.
2018. jan. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm a válaszod, tényleg sokat segít! Akkor veszek még kukoricát, és darálok nekik.

Igen a nyúltáp a nyulaknak van. Azok voltak, majd tavasszal megint lesznek. Csak a készletet soroltam fel. Mégegyszer köszönöm a segítséget! :-)

2018. jan. 4. 10:06
 6/10 A kérdező kommentje:

4es!

Miért baj hogy napokat kellene várnom egy normális válaszra? Lóverseny?

Mivel még nincsennek nálam miért is lenne annyira sürgős a dolog?

2018. jan. 4. 10:11
 7/10 H. Alexa ***** válasza:
60%
"rokonoktól kapta", de nem mondták meg hogy tartsd őket, és megkérdezni sem lehet őket... Nyilván "nem lopott"
2018. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

H.Alexa!

Rágalmazásért és becsület sértésért több milliót is követelhet a sértett!!!

Szóval vigyázz a szavakkal! Amúgy meg mindenki magából indul ki! Sajnálom hogy ilyen sunyi emberek is élnek köztünk mint te......

2018. jan. 5. 11:50
 9/10 Hinata-chan ***** válasza:
39%

1.3.7. válaszoló teljesen jogos... Kérdező, lopásért meg fizethetsz.


És van arcod másokat sunyinak nevezni és mindenkivel szemben támadóan fellépni aki teljesen jogosan rámutat, hogy ez egy életszerűtlen hazugság.


Ha a rokonaidtól kapod őket, miért nem mondják meg, hogy kell tartani ? Nem érdekük hogy életben maradjanak a saját csirkéik ?

Javítom a kérdést : "Csirkét lopnék, de nem tudom hogy kell őket tartani, valakinek vannak tippjei ? "

2018. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Tudtad hogy bolti lopásokért akár börtön bünti is kiszabható? Miért lopod el azt ami nem a tied? Előbb utóbb csúnyán megjárod! Főleg hogy a Kis Pista azt mondta hogy nem csak boltban lopsz hanem más párját is elszereted! Ez a legundorítóbb dolog a világon!!!

N

Szóval ennyit a vádaskodásról!


Amúgy a csirkék megjöttek és köszönöm azoknak akik segítettek pár tanáccsal! Sajnos olyan világban élünk hogy külföldre kell költözni a megélhetésért. Szerencse hogy kutyájuk nem volt rokonéknak mert négy kutya mellé nem tudtam volna befogadni.....

Az unatkozó rágalmazóknak csak annyit, remélem jól telik a napotok az iskola padban! Tanuljatok nagyon sokat, ne csak a por ragadjon rátok! :-D

2018. jan. 18. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!