Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Haszonállatok

A kérdés

A tyúk egész nap gubbaszt, nem eszik, mi lehet a baja?

Egész nap csak gubbaszt, nem eszik és iszik SEMMIT. A széklete sárgászöld és híg. Utánaolvastam mi lehet a baj, de mindenhol volt még valami plusz tünet, de ő csak ennyit produkál.

Mi lehet a baj?

Mit lehetne tenni?

A levágása nem opció...

Keress kérdéseket hasonló témákban: tyúk, csirke, betegség, gyógyítás

2018. júl. 28. 21:54  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos ha gubbaszt és nem eszik iszik semmit akkor tapasztalatom szerint már elég nehéz bármit is tenni🙁, a híg bélsár mint tünet sok betegség mellé párosul, általában valamilyen gyulladás lehet,de akár penészes takarmány is kiválthatja, ennyiből szinte lehetetlen megállapítani mi lehet, ha esetleg még inna az állat akkor próbálj meg kamilla teát itatni vele, bélgyulladás esetén hatásos lehet! Ami fontos hogy különítsd el a többitől, mert akár megfertőzheti a többieket is sajnos!

# 1/1Időpont 2018. júl. 29. 16:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Álmomban egy lány elengedett egy fehér galambot és a lelkem ott volt és láttam, hogy elengedi és a galamb elszált a naplementébe. Aztán láttam egy tyúkot ez az egész álom mit jelent?
Ha megettem egy csirkét egyben és tollasat szellentek, mennyi idő múlva ürül?
A 4 hetes csirke kaphat már egész kukoricát vagy darált kell neki?
A tyúknak miért nem fájdul meg a feje attól, hogy egész nap a földet fejelgeti?
Társasházi állattartás? Hogyan és milyen módon lehet haszonállatokat (gondolok itt: tyúk, kacsa) tartani társasházban? Van ami szabályozza ezt? Mert jelen pillanatban az egész...
A tojóhibrideknél mi okozza a ketrecbénulást miért rándul görcsbe a tyúk lába? Mi okozhat ezek után lázas állapotot. Teljesen forró az egész tyúk teste!

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Haszonállatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!