Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A tyúk, kakas mitől fél?

A tyúk, kakas mitől fél?

Figyelt kérdés

2018. szept. 14. 19:59
 1/7 anonim válasza:
77%
A késtől;)
2018. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindentől. Nagyon parás állatok
2018. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
Attól hogy ha levágják.
2018. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nagy Zozo válasza:
Ha te félsz tőlük, és azért kérdezed, hogy bátrabban bemehess hozzájuk, akkor szódásüveggel lefröcskölheted őket, vagy vízipisztollyal. Amúgy rókától, menyéttől, és akár még patkánytól is van félni valójuk.
2018. szept. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
görény, patkány, (te)
2018. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 korodi.sandor válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam, hogy legjobban a kígyótól/siklótól félnek.
2018. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag mindentől ami nem a súlycsoportjuk vagy zajt csinál.

Jó múltkor légi szúnyogirtás volt a városunkban, mi a város szélén lakunk, és amikor a repülő a mi udvarunk felett repült akkor az nagy zajjal járt és a tyúkok bepánikoltak tőle.

De olyan is volt amikor a szomszéd srác a saját építésű drónját tesztelte és megkérdezte tőlem hogy teszt erejéig berepülhet-e vele az udvarunkra, mert a miénk nagyobb mint az övéké, náluk több fa van összezsúfolva mint nálunk és ki akarta próbálni milyen magasra bír felszállni vele. Én engedtem neki. Akkor a tyúkudvaron át akart repülni, de véletlenül alacsonyan szállt amikor átrepült a kerítésen mert még annyira nem érzett rá az irányítására és bénázott vele, szóval a talajtól kb 1 méterre repült csak és a tyúkok annyira féltek tőle hogy beszaladtak az ólba, a kakas meg meg akarta támadni a drónt. Persze egyikünk sem tudta hogy ettől félni fognak én mondtam akkor a srácnak hogy legközelebb próbálja meg tartani a 2-3 méteres magasságot mert félnek tőle és akkora ricsajt levágtak hogy még a kutya is ugatni kezdett. Mivel ők ezt veszélynek jelezték.

De visszatérve a félelemre, igazából rengeteg mindentől félnek, leginkább a ragadozó állatoktól, meg azoktól akiket nem ismernek. A kutyánktól is féltek eleinte, mert néha kiengedjük őket az udvarra legelni és amikor a kutya hozzánk került akkor a tyúkok féltek tőle, pedig a kutya nem akarta bántani őket. Aztán ahogyan eltelt pár év, már nem félnek a kutyától. Viszont még a nyúltól félnek kegyetlenül, de a kis nyúltól is.

Egyszer a húgom kezébe adtam egy 6 hetes kisnyuszit hogy megsimogassa de kiugrott a kezéből a tyúkok közé. A nyuszi meg feléjük ugrált, a tyúkok meg elszaladtak veszett módon.

2018. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!