Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A farmon a juh hol foglal helyet?

Kim Wolf kérdése:

A farmon a juh hol foglal helyet?

Figyelt kérdés
Egyik baratommal azon vitazunk h a juh a pajtaban van e vagy sem szerintem igen de szerinte nem. Hol lehet karám? XD

2018. nov. 4. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen farm, milyen tartásmóddal, melyik évszakban. A juh általában az őszi behajtás után a hodályban, akolban van a téli szálláson. Egyébként legel a legelőn.
2018. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
A BARMOK KÖZÖTT!
2018. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem szeretem ezt a farm szót. Ami itt annak minősül, tanyának hívják, vagy gazdaságnak.


Ha sok birkáról beszélünk, azok hodályban vagy akolban vannak. Ha pár darab van csak, akkor disznóólban, istállóban is elvan.


Amúgy a pajtában a szalma és a széna van, ott állat nincs, csak ha nagyon feje tetejére állnak a dolgok. Állatok az istállóban vannak.

2018. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láttam én már szabad tartásúakat is, akik télen nyáron kint voltak, ha ota van figyelve a gyapjukra, hogy évszakhoz megfelelő legyen, bírják... Nem csak nálunk, de még Izlandon is, ugyanis pont ott láttam.
2018. nov. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, Erdélyben meg most nem jut az eszembe a neve, de ilyen kis kör alakú könnyen továbbtelepíthető fa karámokban vannak tető nélkül. Sok helyen látni a hegyoldalakban őket
2018. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!