Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mik a madagaszkári nappali...

Mik a madagaszkári nappali gekkó betegségeinek jelei?

Figyelt kérdés
Interneten nem találtam választ ezért hozzátok fordulnék. Milyen betegségei lehetnek a gekkónak és mik a jelei?
2019. okt. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág. Pontosan mi baja van? Addig nincs nagy gond amúgy, amíg eszik, normálisan vedlik, szépen mozog (nem remegve).
2019. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát most éppen az volt ma a fura hogy hagyta hogy teljesen kézbe vegyem....pedig eddig kb megsimogatni is alig tudtam....éopen vedlik szép élenk szine van jó húsban van de a fele mogott q nyak táji részen kicsit "horpadtnak" látom...főleg ha úgy tartja magát...nemtudom ez utal e esetleg valamire...és pár napja lent volt a terrárium aljában a földön ahol eddig sosem láttam de ezt a vedlésnek tudom be hogx a lába az elszáradt bőrtől ugye nem tapad úgy...na ma hogy megtudtam fogni segítettem neki a lábáról óvatosan lehúzni a bőrt, nemtudom esetleg a vedlés viseli e meg...eddig nem volt ezzel gondja...és már csak a fejéről meg a farkáról kell leküzdenie q:
2019. okt. 7. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kevés a páratartalom?
2019. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, a hő és pára tartalom megfelelő neki
2019. okt. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!