Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy megy a teknős vásárlás...

Hogy megy a teknős vásárlás folyamata?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy teknőst de nem tudom hogy ennek mi a folyamata leírná valaki? (ajánljatok teknős fajtát, terráriumot, boltot Stb...)

#bolt #teknősbéka #teknős terrárium
2020. jan. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol lakol???
2020. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2020. jan. 18. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelmű!


KIS TEKI

2020. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Sajnos boltot nem tudok ajánlani, de szerintem egy kis ékszerteknős egy kb. 50x34x33-as akvaterráriumba jól elfér. Nyilván ahogy nő egyre nagyobb akvárium kell neki. Biztosíts neki egy szárazföldi kimászót amit nem ér víz. Vizet csak annyira tölts az akváriumba, hogy tudjon benne úszni, de ne tudjon kimászni. Növényt nem érdemes ültetni, mert megeheti, ültess inkább műnövényt. Aljzatnak használhatsz homokot,nagyobb köveket vagy semmit, de a kisebb szemcsés talajt meg fogja enni úgyhogy ezt inkább kerüld.


Dióhéjban ennyi ha van még kérdesed tedd fel!

2020. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szilvy19 ezt egy boltban ellehet intézni?
2020. jan. 19. 15:41
 6/7 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy nem kell-e több boltba menni hanem el lehet intézni egy boltban?
2020. jan. 19. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen teknőst szeretnél? Milyen falyta?Szárazföldi vagy vizí teknőst? Milyen TeKNŐS? Mekkora területed van, mennyi pénzed van? Hol akarod elhelyezni? Mekkora a teknős?
2020. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!