Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gőte fajta lehet?

Milyen gőte fajta lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok én találtam egy Gőtét Tiszaeszláron, a háznál a kertben. Vagyis nem tudom hogy gőte-e mert olyan mint egy Kínai tűzhasú gőte. csak a fejénél nem narancs sárga fekete pötyös vagy milyen..itt egy kép [link]


Segitsetek milyen gőte lehet vagy gyík vagy más ?


2010. júl. 23. 02:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hegyi göte lehet, ez elöfodul több felé is:


[link]

2010. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Leírtad a kérdésben, a képen látható gőte egy tűzhasú gőte.
2010. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

16:38-as: olvasd már el, hogy mit irt a kérdezö: "mert olyan mint egy Kínai tűzhasú gőte. csak a fejénél nem narancs sárga fekete pötyös" - tehát NEM tüzhasú göte, csak hasonlit rá! A képen a tüzhasút tette be, hogy tudjanak a válaszolók viszonyitani. A tüzhasú göte egyébkßent nem él MO-on!!!


Az elsö válaszoló irta jól, ez hegyi göte.

2010. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de nem hasonlit hegyi gőtére
2010. júl. 28. 00:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem tartottad meg vagy vitted haza, ha igez AZONNAL engedd vissza oda ahol fogtad mert súlyos pénzbírságot kaphatsz ezért. Magyarországon MINDEN kétéltű és hüllő VÉDETT, de a fekete, narancsvörös hasfoltos meg aztán FOKOZOTTAN! (Vagy a fekete, sárga foltos, szintén).
2010. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
He te hülye vagy. kisálat kereskedésben mondták volna akkor, és nem védet a Gőte, és adnak el iyleneket, 900 ft-ért
2010. júl. 28. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tarajos gőte.

[link]


Nézd meg itt a képeket és hasonlítsd össze. Tőzhasú gőte csak az állatkereskedésekben fordul elő, így nem valószínű hogy az volt.

2010. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem így néz ki , de az álatkereskedésben azt mondták hogy egy sima vizi gőte ..
2010. júl. 29. 15:36
 9/12 Kisszilva95 ***** válasza:

Vízigőte, az meg milyen? Látszik mennyi az állatkereskedésben a szakértelem....

Tarajos gőte lesz az! És igen, kaphatsz bírságot, 10 forint az eszemi értéke (az, amennyit fizetni kell, ha elkapnak velük). Keteskedésben azért árulnak 900 ft-ért "nem védett" gőtéket, mert azok import állatok, amiket külföldről hoznak be, és itt azért nem védett, mert nem fordulnak elő, és azért lehet őket árulni.

2011. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
be viszek Magyarországról gőtét tarajos gőtét mondjuk Amerikába és ott el tom adni mert ott nem védet..
2011. jan. 23. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!