Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen fajta a teknősöm?...

Milyen fajta a teknősöm? Mindenhol kerestem, de sehol sem találtam, még hasonlót sem!

Figyelt kérdés

Van egy teknősöm (ékszerteknős) valaki megunta és beledobta egy horgásztóba, és én hazahoztam. Már nőtt, vedlett, jól érzi itt magát. De télre nem maradhat. Eladnám, de se képekbe, se eladó ilyen teknőst eladót nem találok. Még hasonlót sem!Hetek óta keresem hogy milyen fajta lehet..de semmi. Állatkereskedésekbe is végignéztem, ott sem volt még hasonló sem. Mi a fene??? Kinézete: Csíkos hát, hátul recés, sima semilyen folt nincs a hasán, a hasa narancssárga. a Feje csíkos nincs se sárga se vörös füle.



Képekben:

[link]


[link]


[link]


A hasa ilyen(ez nem ő csak illusztráció):

[link]

Csak nincsenek a közepén azok a foltok, csak sima narancs.


2011. szept. 16. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Akkoe most tudod, hogy milyen fajta vagy, nem? mert a kérdésben leirtad, hogy ékszerteknős... :)
2011. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy ékszerteknős, nem tudom, hogy miért írod, hogy nem tudod milyen fajta.


Az enyém is egy az egyben ugyanígy néz ki..


20L

2011. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőknek mondom, hogy ékszerteknősből is több fajta van...nagyon nem értek hozzá, de nem vörösfülű ékszerteknős, az biztos.

Itt van egy pár fajta:

[link]

2011. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hieroglifásnak nézem, de nem biztos.
2011. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 x) ***** válasza:
Igen nekem is ilyen(volt) az ékszerteknősöm. Bár a pontos fajtáját én se tudtam csak hogy ékszerteknős. Mert annak is van sokféle fajtája ha jól tudom. :)
2011. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Talán itt tudnak segíteni. Én Díszes ékszerteknősnek nézném, de egyáltalán nem biztos.

2011. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem is hieroglifás lesz. [link] itt a harmadik kép hasonlít rá.
2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hieroglifás ékszerteknős-egyébként igen szép példány!-én ahelyedben megtartanám!!!
2011. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!