Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ki vihetem a Leopárd gekkóm a...

HGYG11 kérdése:

Ki vihetem a Leopárd gekkóm a kertbe?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hülye kérdés, de ugye bár sivatagi állat és soha nem vittem még ki ilyen természetbe, ne hogy valami baktériumok rosszak legyenek neki.

Szerintetek?

Válaszokat előre is köszönöm ^^



2020. ápr. 26. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
En jobban félnék hogy elszalad, vagy megfogja a kutya/macska esetleg valami repülő Vadász.
2020. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
1X igen, első, és egyben utolsó alkalommal.
2020. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem...meg amúgy is...minek?
2020. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki vinni kiviheted, de nem fog neki tetszeni, mert éjszakai állat. Egyből azt fogja keresni, hogy hova bújhat el, hol van sötét. Mindig fent áll a fertőzés veszélye természetes környezetben, de ha egészséges a gekkód ez nem jelent rá nagyobb veszélyt, mint rád. Ha nem szalad el, nem támadja meg valami, akkor elvileg semmi baja nem lesz, azon kívül hogy valószínűleg stresszes lesz egy kicsit. Úgyhogy én nem ajánlanám. Albínó, fakó, vörös szemű, vagy fehér bőrű színváltozatoknak pedig árthat a napfény.
2020. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszúl bírják a napfényt. Sajnos az enyémek így pusztultak el mert apám kivitte napozni őket.
2020. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!