Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Anyukám talált egy kis teknőst...

Anyukám talált egy kis teknőst miközben takarította a melléképületet. Fogalmuk nincs hogy került ide. Milyen fajta lehet és hogyan gondozzuk megfelelően?

Figyelt kérdés

Teljesen fekete egyébként.

Szegény most egy kis befőttes üvegben van, anyu darabolt neki almát. Szeretnék ha életben maradna. Aki jobban ért ehhez segítene?

[link]



2020. máj. 2. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az almát vedd ki, vízi teknős (mocsári teknős). Halat eszik :D Védett állat, keressetek egy tavat vagy más vizes részt és rakjátok oda ki.
2020. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönjük a segítséget, már visszük is szegényt. :D
2020. máj. 2. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vittétek ki, szerintem viszont ékszerteknős. Van a fején sárga vagy piros csík? Ha van, és ékszerteki, azt nem rakhatod ki. Agresszív az itthon honos mocsári teknőssel, kiszorítja az előhelyéről. Tudnál a fejéről képet küldeni?
2020. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már elengedtük, de a fején nem láttam semmit. A hasán volt sárga csak.
2020. máj. 2. 13:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Anyu lefotózta korábban a hasát.

[link]

2020. máj. 2. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mocsári teknős volt.
2020. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De kis cuki volt!

Arányosan vagytok, hogy szabadon engedtétek!

Én fiatalabb koromban vízisiklókat mentettem. Az is olyan jó érzés volt mindig :).

Magyarországon őshonos a mocsári teknős.

2020. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*Aranyosak vagytok. Ezt akartam írni.
2020. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!