Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik kígyó fajta nem öl...

Melyik kígyó fajta nem öl meg,ha veszek egyet,mint kiskedvenc, háziállat?😂

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 15:49
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem... Jó, fegyvertelen emberrel nem vitázom, akinek a pszichopata egyenlő a kétszínűvel, és akiről ordít, hogy csak divatozni akar a nagy szavakkal. Oké, értettük, edgy tini vagy, de inkább élj szociális életet, használd ki a fiatalságod, legyenek barátaid semmint f.szságokra fecséreld az időd a gyk-n!
2020. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Hol egyenlő a pszichopata a kétszínűséggel???🤨 egyszerűen annak tettetem magam aminek akarom, minden lelkiismeret nélkül. B+ beszóltak, én meg idegesgetés nélkül, szépen vágtam vissza,mert ezeken nem érdemes felkapni a vizet. De te úgy értékelsz,ismersz el hogy nem is ismersz, őszintén már/még én sem vagyok tisztában magammal mert az tuti nem átlagos vagyok. De tudod mit? Nem ismerjük egymást élőben, nem, így nem fontos hogy te mit gondosz/ hogy itélkezel rólam.
2020. jún. 30. 20:35
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Annyira vagy kétszínű, hogy kapásból levágtam rólad, hogy unatkozó tini vagy, aki keménykedik a gyk-n. :) Sebaj, majd kinövöd! Tudom, nagyon nehéz, hogy mindenáron ki akarsz tűnni a tömegből, de inkább ezt érd el úgy, hogy valamiben tehetséget mutatsz fel, vagy tudást!
2020. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Jo jo nem érdekel, unatkozok azt nem vitatom, de mikor ezt kiirtam elég jo kedvem is volt. Akkor viszont jonnek a hülyeségek. Tehetséggel születni kell, tudást meg az én fogyi fejem nem tud befogadni😅.
2020. jún. 30. 20:43
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, bízz magadban jobban, biztos tudnád magad fejleszteni valamiben, legyen akár sport, akár zene, vagy valami más, mindenki jó valamiben!
2020. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Te most ugyan az az ember vagy?😂 vagy vki más? #35
2020. jún. 30. 20:57
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, és bár nem ismerlek, de nem akarok attól még rosszat neked. Ezért mondtam, hogy ne ilyen felesleges hülyeségekkel akarj kitűnni! Kár a fiatalságot marhaságokra elfecsérelni!
2020. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Ok a kedvesség elég fura. De magamat sem ismerem ki teljesen azért írtam.
2020. jún. 30. 21:09
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért nem kell címkézgetni magad feleslegesen! Alapból pedig kedves vagyok mindenkivel, csak a marhaságokat nem tudom tolerálni.
2020. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Jo sry én így itéltem meg magam, mert felismertem tűneteket. Nem mind jellemző rám de vannak.
2020. jún. 30. 21:41
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!