Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik kígyó fajta nem öl...

Melyik kígyó fajta nem öl meg,ha veszek egyet,mint kiskedvenc, háziállat?😂

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 15:49
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Még egy szadista, pszichopata gyerek vagyok. Nem sajánlom az állatokat, őket meg szokták enni! A csirke vagy a malac is ugyan olyan állat mint most ez a kígyó. Az ázsiaiak kutyát is esznek és én is megenném mint ugy a kutyát, mint ugy a kígyót vagy bármely állatott. Az eladó meg nem fogja tudni mit teszek vele. Vannak állatok amiket kizárólag azért vesznek, tenyésztenek hogy megegyék. Mind hús! Mindet meg lehet enni.
2020. jún. 30. 12:44
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Én neked még egy gumikígyót se adnék, nem hogy igazit
2020. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Nem is kértem tőled! XD #22
2020. jún. 30. 13:18
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
21. Nem vagy te pszichopata, egy figyelemhiányos gyerek vagy, aki valamivel ki akar tűnni. Kinövöd.
2020. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Miért akarnék én ITT kitüni? 🥴 kérdeztem vmit amire kiváncsi voltam, rámírtak hogy kegyetlen vagyok mert megölnék egy állatott. Normálisan közöltem hogy mit érzek erről. Attól miért lenne feltűnés viszketegségem ha én tényleg ezt érzem, h ilyen vagyok?🤷‍♀️ vannak ilyen emberek és nem tehetek róla hogy én éppenséggel egy ilyennel lettem megáldva
2020. jún. 30. 15:07
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te pszichopata a francokat (a szó jelentését se tudod, ez látszik), csak egy kis feltűnési viszketegségben szenvedő nyomi, aki helyett inkább mentek volna a szülei moziba, vagy csináltak volna kisszéket!
2020. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
27. Nem hiszem hogy ennyiből teljesen kiismertél!😕
2020. jún. 30. 19:42
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
A stílusod, a szóhasználatot, a mondataid már mindent elmondtak rólad, akinek kettőnél több az iq-ja, ennyiből már megfejti. Tudod mennyi wannabe keménykedő, mindenáron magát edgy-nek beállító kis nyomi tini rohangászik az utcán? Persze, te nem olyan vagy, te húdenagyonkemény vagy. Oké, oké, oké... Te vagy a 83621 ilyen. Elkezdődött a nyári szünet, a hozzád hasonlók ilyenkor nagyon unatkoznak, és azon törik a buksikájukat, hogy mivel tudnának nagyon keménynek látszani a gyakorin.
2020. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Ezzel most magadat is leégeted, mert nem igaz, de honnan tudnád te?! Am egy vióban láttam hogy játszanak kígyóval és úgyis akartam ezért tettem ki ezt a kérdést. És nem tudom tudod-e de vannak kétszínű emberek is, akik másnak mutatják magukat.
2020. jún. 30. 20:05
 30/45 A kérdező kommentje:
Abban van iagazad hogy teljesen nem vagyok pszichopata, de sok jellemzője illetrám, azóta érékenyebb ember lettem. De nem akarok neked itt dumálni
2020. jún. 30. 20:07
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!