Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Beköltözött egy gyík a házba,h...

Beköltözött egy gyík a házba,hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Bejött egy pici gyíkocska. Megfogni nem tudom,nem akarom én kirakni,de félek,hogy itt elpusztul. A fürdőben van,ahol hideg járólapon találta meg a boldogságot. Nem akar kimenni,volt rá ezer lehetősége. Párszor csaptam le legyeket neki,mindig eltűnteti. Adtam vizet is. Szerintetek,aki tapasztalt hüllő témában ő most nálam jól érzi magát? Vagy inkább ki kéne tennem,hogy nehogy baja legyen? Annyira kedvelem,mindig elő mászik és néz engem a mosógép alól. Elszaladni nem szokott előlem,csak ha meg akarom fogni.

2020. júl. 6. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Próbáld meg valamibe becsalni, vagy bezavarni, aztán kint szépen elengedni.

Eszmei értéke 25 000 Ft.


Ha megfogod, tuti eldobja a farkát (te is el fogod ijedtedben, főleg ha megpróbál megharapni /nem fog tudni.../), esetleg még úgy meg is nyomhatod véletlen, hogy pusztulását okozod vele.

2020. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha van otthon valami ami melegít (mobil fényforrás, lehetőleg hagyományos izzó, vagy infra) és arra találj ki valami "csapdát".
2020. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor hiába jó itt neki, próbáljam meg kitessékelni?

Nem nagyon szalad el,csak ha konkrétan hozzá akarok érni,de sokszor fotóztam közelről,mindig a mosógép alatt bujkál. Bár lehet van valami titkos kijárata a falon lévő lyuknál. Nagyon emberbarát,eszem ágában sincs megijeszteni. Sokszor közel jön, néz engem.:)

Láttam mennyi az értéke. Dehát ha ő nem akar kimenni? Én nem fogtam meg, egyszercsak bennt termett.

2020. júl. 6. 20:57
 4/6 A kérdező kommentje:
2020. júl. 6. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd ki, igen. Itt nem tud napozni. Ő egy hüllő. Szüksége van rá.
2020. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Akkor kirakom.:)
2020. júl. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!