Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennybe kerül egy szakállas...

Mennybe kerül egy szakállas agáma tljes felszereléssel együtt? (a teljes felszerelés alatt értem:Lámpa terrárium stb. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40-50ezer
2010. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szakállas Agáma 7500-tól


Amit láttam az 60x40x60-as akváriumba volt, nyitott volt a teteje, kb 5ezerért tudsz venni ilyesmit.


Aztán ott állt benne az agáma, és nem csinált semmit sem, csak nézett mereven. Én nemtudom, hogy azok mennyire mozognak amúgy, ez meg se moccant. Persze lehet, hogy aludt nyitott szemmel állva :)


Repty glow 5.0 izzó, az 5ezer, plusz egy melegítős akámilyen izzó, amit otthon találsz.


Aljára homok, az pár száz Ft

Meg kaja.

2010. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs, 60x40x40-be volt, csak elírtam.
2010. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mekkora volt az agáma?
2010. aug. 7. 15:43
 5/11 A kérdező kommentje:
És még valami valaki tud linket mutatni hogy hol vásárolhatnám be ezeket?Mert ahol lakok ott csak talajfűtő szálat lehet kapni.
2010. aug. 7. 16:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Ami a 60x40x40-es terráriumba volt, annak olyan 20centis volt a teste.


Tegnap előtt voltam Atlantisz díszállat-ba, ott láttam egyet 7500-ért, de az picike volt, olyan 10centiske és kapart a falon fölfele, de nemtudott felmászni az üvegen :)


Ott vannak akváriumok is, de csak ennél kisebb volt. Azért tudom, mert vettem egy aksit kúszógébnek.

Szóval ami a legnagyobb volt, az ránézésre, 30x35x50 körüli volt, asszem 3500-ért.


Mondjuk egy ideig sztem abba is elvan az agáma, aztán ha nagyon akar futkosni, akkor legfeljebb veszel neki később egy nagyobbat. Az expressz.hu-n is szoktak hirdetni használt akváriumokat, nagyobbat ott érdemes.


Homokot meg hát van pl csincsillahomok, azt is rakhatsz alá, az 270Ft egy zacskóval.


Különben az is lehet, hogy ha veszel ott egy 50wattos Terráriumba való spot izzót, az csak 1180Ft, lehet hogy az is elég, szóval nem biztos hogy a szakállas agámának muszáj megvenni az 5ezer Ft-os Repty glow-t.

Erre majd kérdezz rá. Ők azért csak tudják :)



Atlantisz Díszállat

Cím, Bp. Eötvös u. 28.

Tel: 06- 70-701-7550


Van valami gagyi weblapjuk is valahol, ha rákeresel, lehet megtalálod :)

2010. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hja itt, hát megnéztem a hüllőket, mondjuk ez a weblap nemigen változik, de az árukészlet az naponta mindig más, szóval tökre nem azt lehet kapni a boltban amit itt látsz :)


[link]

2010. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek túlélné a szállítást? mert Kiskunhalason lakok :S
2010. aug. 8. 15:36
 9/11 anonim ***** válasza:

A boltba karton dobozba szokták rakni, de az nem jó.


Legyen nálad 1 kis műanyag doboz

(100Ft-os boltból szerezzél valami ételes dobozt, ami olyan 15x15x20cm-s legyen kb)


A doboz teteje legyen zárható, és ollóval csinálj rá jó sok kis lukat (hogy meg ne fulladjon benne az agáma).


És legyen nálad 1 üveg víz, egy mini tál amibe beöntheted neki, meg egy banán.


Aztán a vonaton kinyithatod a dobozt, etetheted, itathatod. Így biztos jól fogja érezni magát.

2010. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Postán viszont nem bírja ki, azt felejtsd el.
2010. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!