Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » OSB lapból álló 75x45x45-ös...

OSB lapból álló 75x45x45-ös terrárium elkészíttetése mennyibe kerülhet kb?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy asztaloshoz és nagyjából képben akarok lenni az árakkal.

2021. jan. 28. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mennyit kér,nem mindegy hogy Bukapest vagy pl Szeged, amúgy mi lesz benne? :D
2021. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Debrecen, és leopárdgekkónak kell.

És igen :D ez az attól függ ki mennyit kér dolog aggaszt engem is.

2021. jan. 28. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak is meg tudod csinálni. Nem nagy cucc egy ilyet összeszerelni, interneten egy csomó útmutató van. Csak kell hozzá egy motoros fűrész, egy fúró, meg egy csavarhúzó. Nem tudom, hogy az asztalos egyáltalán elvállal e ilyen kis munkát, főleg hogy OSB lapból akarod elkészíttetni, ami igazából nem is bútoranyag. Plusz arra számíts, hogy az OSB lap málik, szálkásodik, delaminálódik egy idő után. Egy terráriumban a hőingás erre csak rátesz egy lapáttal. A nedvességtől pedig vetemedik.
2021. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én nő vagyok és nincs sok eszközöm hozzá... ezért gondoltam, hogy jobb ha valaki megcsinálja. De persze néztem én is ilyen videokat, és nem tűnt atomfizikának. A nedvességre ott a hajólakk, azzal kell belülről kezelni.
2021. jan. 28. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem, szerintem egy terrárium készítőnél meg tudsz csináltatni egy normális üvegterráriumot egy ilyen 25 ezerért. Én legalábbis ennyire emlékszem, és az berendezett is volt. Az asztalos nem hiszem, hogy foglalkozik ilyennel, de az is lehet, hogy találsz egy vállalkozó szelleműt. Viszont akkor már inkább bútorlapból kéne szerintem.
2021. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!