Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Fura foltok teknőspáncélon?

Fura foltok teknőspáncélon?

Figyelt kérdés

2 éve van teknősöm ha jól tudom királyteknős.Nem én vettem ajándékba kaptam.A problémám az hogy mostanába a szarulemezek a páncélról válnak ami ha jól tudom normális(bár még soha nem váltak le) de miután az első nagy darab levált egy helyen fura fekete folt van és mintha nagyon mély lenne a páncél nem puha a teknős normálisan eszik, úszik.Vitamin kiegészítőket, fehérhalat, almát sárgarépát stb. szoktam neki adni. 60L (kezdetben 28L es volt) es akvárium vízszűrővel 28 fok os vízzel Solar Glo 160w os UV lámpával.A vize tiszta de kb 4 naponta besárgúl és ki kell cseréljem.A válaszokat előre is köszönöm. [link]


[link]


2021. febr. 24. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A vitamin mellé adj neki még pluszban kalciumot. Akár szépia is mehet a vízbe, vagy tápos boltban van futor, bár a legkisebb is 5 kg-os ami nagyon sokáig elég lenne.
2021. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!