Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllő illene hozzám?

Milyen hüllő illene hozzám?

Figyelt kérdés

Maximum 100×50×50-es terráriumba lehessen tartani, de jobb ha kisebb.

Ne keljen bogarakkal etetni.

Ez a 2 fontos szempont.

Anyukám feltétele, hogy ne foglaljon nagy helyet és ne kelljen bogarakkal etetni az állatot.

Én a királypitont gondoltam jónak viszont nem tudom elég lenne-e neki egy 80×50×50-es vagy max. 100×50×50-es terrárium.

A siklókat nem igazán kedvelem.


2021. márc. 3. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Bár mondtad, hogy a siklókat nem nagyon szereted, de a gabonasikló szerintem szép és kedvelhető jószág, és ekkora terráriumban biztosan elfér.
2021. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha már a bogarakat sajnálod,akkor az egereket miért nem,hogy kígyót akarsz?
2021. márc. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rovarokkal nem akarsz etetni (amit elhiszek, nekem egyszer szétszaladtak a tücskök, mert leesett a kezemből a doboz) akkor vagy kígyók, de ők egérrel nyomulnak, vagy vega tekik. Görög, mór stb, de azoknál egy idő után kicsi lesz a terrárium
2021. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egérrel etetéssel semmi bajom :)
2021. márc. 3. 00:56
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Volksgemeinschaft Olvass már ember. Az anyukája kérése, hogy ne rovarral kelljen etetni. Sokan irtóznak a rovaroktól.

Királypitonnak elég a 100-as terrárium.

De éppen akár leguánt is tarthatsz. Ők leginkább növényevők. Időnként kell fehérjepótlás, de nem szükséges, hogy rovar legyen. Nézz utána. Leguánom még nem volt, így csak azt mondom amit olvastam.

2021. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!