Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék békát tartani....

Szeretnék békát tartani. Milyen béka való nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék békát tartani, de nem örülnék, ha egész életébe egy dobozba lenne csóró állat bezárva. Olyan békát keresek, ami szereti ha kiengedik a terráriumból, szívesen mászkálgat a szobában (tiszta szobában élek). Nem szeretném b@sztatni, bökdösni, rakosgatni ide-oda, de azért lehessen megfogni, hisz hogyan máshogy veszem ki az akváriumból.

Igazából van pár faj, ami békében, boldogan eléldegél egy akváriumban, csak nekem így se lenne szívem ennyire bezárva tartani őt.

Háziállatom nincs, faluban élek 0 szmog - tiszta levegő, sűrűn szellőztetek a szobában.



ápr. 16. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ápr. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél inkább egy kaméleont, azzal elégedettek szoktak lenni az ilyen hajlamú emberek.
ápr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Műanyag béka! Tapadókoronggal, a 80-as 90-es évek játéka.
ápr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Én voltam olyan hülye, hogy teknőst vettem.... Ne kövest el ezt a hibát legalább 30 évig velem lesz ez a semmire kellő.
ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
tedd egy tóba azt csá!
ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5

Az illegális és veszélyeztetném a mocsári teknősöket valamint nem tud áttelelni ez a teknős fajta.

ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
akkor főzd meg bmeg!
ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Az meg állat kínzás

ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!