Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit kell tudni a gabonasiklókról?

Mit kell tudni a gabonasiklókról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég nagyon megtetszett ez a siklófajta, szeretnék tartani egyet. Olvasgattam a neten, viszont sok helyen eltérő adatokat írnak.

Mennyi ideig élnek? Van különbség a fiú vagy lány egyed viselkedése között? Felnőtt korában is elég lenne-e neki egy 50x30x30 terrárium? Igaz hogy a "snow" színváltozat egy kicsit kevesebb ideig él?

Illetve honnan érdemes venni? (találtam egy oldalt ahol a snow 9.000ft., a lavender 18.000ft., reális ez az ár?)



2021. márc. 15. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is most nézegetem a siklókat, és a 60×40 és a 120×40 között mindenféle méretet láttam a terráriumot illetően, ezért jó lenne, ha egy tapasztalt(abb) személy leírná
2021. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elírtam, 70x35x35 terráriumra gondoltam.
2021. márc. 15. 20:55
 3/3 anonim válasza:
Kicsi korában a 70x35x35 megfelelő, amikor nagyobb lesz akkor nagyobb kell majd neki, az a lényeg hogy ki tudjon nyújtózni benne. Az árak amiket írtál gyanúsan alacsonyak, én utánanéznék annak a tenyésztőnek és egy-két hónapig karanténban tartanám, ha esetleg van valami betegsége ne terjedjen át a többi hüllőre.
2021. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!