Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van, aki még hallott az arany...

Van, aki még hallott az arany lándzsakígyóról, és az e faj által benépesített szigetről, ami azért lakatlan teljesen, mert tömegesen fordul elő?

Figyelt kérdés

Brazília partjaitól kb. 150 km-re található ez a kis sziget, amin kb. minden négyzetméterre jut egy mérgeskígyó. Van egy világítótorony, régen őre is volt, de ma már automata üzemeltet a hely veszélyessége miatt. Speciális engedéllyel be lehet lépni, egyébként le van zárva hatóságilag.

Más is hallott erről a helyről?

Bővebben róla a cikk: [link]



#kígyó #mérgeskígyó #lándzsakígyó #arany lándzsakígyó
2021. ápr. 26. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olvastam már róla. Nem mennék oda. :D
2021. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hallottam. Én se mennék.
2021. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is hallottam róla, meg láttam is nemrég egy műsort valamelyik természet csatornán ahol egy csapat ember odament mert valami kincset kerestek. És ott töltöttek napokat, ott is aludtak. Még nézni is rossz volt... Ez lenne az utolsó hely szerintem a földön ahova én betenném a lábam, nagyon helyes hogy le van zárva!
2021. ápr. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék ha tehetném, érdekelnek az olyan helyek ahol nem sok ember járt elöttem.Nyilván vastag bőr szerkóba mennék amit nem harap át a kígyó.
2021. ápr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hülye vagyok, de pár percet eltöltenék a parton, hogy élőben lássak egyet. Igazán gyönyörű kígyó!
2021. ápr. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszik ott az a rengeteg kígyó?
2021. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6-os: Rengeteg gyümölccsel táplálkozó madár jár arra, azokat zsákmányolják (ezért is olyan erős a mérgük, és tartják fogva a zsákmányt, míg el nem pusztul, hogy gyorsan hasson, mielőtt el tudnának repülni; kisemlősök nincsenek a szigeten, amit akár el is engedhetnének, míg kimúlik, és utána keresnék fel).
2021. ápr. 26. 10:10
 8/11 anonim ***** válasza:

3as, mi volt a műsor címe?

Szívesen megnézném.

2021. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 A hármas vagyok. Kincsvadászok a kígyók szigetén a címe. Egyébként csak azért írtam, hogy még nézni is rossz volt mert nekem kb kígyófóbiám van, de amúgy nem volt rossz, érdekes volt.
2021. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
2021. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!