Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy takarítsam ki a gabonasik...

Hogy takarítsam ki a gabonasikló terráriumát ha félek tőle?

Figyelt kérdés
Mivel tudom megfogni, áttenni amíg takarítok? Szívességből vigyázok rá egy ismerősömnek. Így a terráriumban elnézegetem, megetetem hetente 1x, még tetszik is, de a közeli élmény az kicsit para.
2021. ápr. 26. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nincs valaki a közelben, aki addig kivenné? Szomszéd, barát, anyu-apu?
2021. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Kígyókapmó esetleg, de akkoris hozzá kell érned vagy olyan barát/rokon aki meg meri fogni.

Amúgy az alomot havonta 1× bőven elég kitakarítani.

A kakit, pisit meg kikapod fél mp. alatt.

2021. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elvileg én vagyok a legbátrabb itt a családban... xD eddig az volt, hogy evés után úgyis nyugodtan aludt a sarokban addig egy kis lapáttal kiszedtem a cuccot, de most már aktuális lenne egy teljes takarítás.
2021. ápr. 26. 18:56
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mióta van nálad?
2021. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Olyan másfél hónapja. Aranyos és cuki is, és amikor elhozta akkor meg is fogtam, tehát a tapintása sem lenne idegen, csak kicsit bátortalan vagyok így egyedül, mert Mi van, ha kicsússzan a kezemből és elszökik? Mivan ha megharap és ijedtemben elejtem? Utána aztán kereshetem itt a sok bútor között
2021. ápr. 26. 19:12
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél fel egy cérnakesztyűt. Abban még tudsz fogni, de már nem fog megszúrni a fogával.
2021. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
13%
Adj neki bőven enni, utána tedd valami hideg helyre. Utána nem fog sokat aludni. Kajakóma + a hideg, és máris sokkal nyugisabb.
2021. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Most szemezgettem vele, de nagyon aktiv, úgyhogy majd kaja után pár nappal.
2021. ápr. 26. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyèl be egy bobozt, bele fog mászni. Akkor ki tudod szedni biztonságosan
2021. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7-es, ha jól tudom nem szabad hidegnek lennie főleg evés után, mert akkor ki fogja hányni a kaját. De a bőséges beetetés az jó ötletnek tűnik. Utána 2-3 nap múlva megpróbálkozok a kivétellel.
2021. ápr. 26. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!