Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A királypiton nem bánt?

A királypiton nem bánt?

Figyelt kérdés
szeretnék egyet, és biztos sokszor tartanám a kezemben, hisz megszállottjuk vagyok. nem tekeredne a nyakam köré vagy nem harapna meg?
2021. jún. 5. 11:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a piton harap, a fogaval. marni akkor fog, ha mergeskigyorol van szo, hisz megmar a mergevel
2021. jún. 13. 12:04
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező! Úgy fogok tenni mint aki nem olvasta el ezt a kérdést. További szép napot!
2021. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
9. Nekem nem volt, de ismerősömnek van. Amikor nála vagyok a nyakam köré tekerve szoktam vinni. A légynek nem ártana. Én gyíkokat tartok, de egy csomó mindenki véleményét hallottam, akinek királypitonjai vannak. Mindenki azt mondja szelíd kígyók.
2021. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#13. Nekem már tényleg mindegy. Én saját tapasztalatból beszéltem. Ez van.
2021. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
77%
Khm. Nem akarok beleszólni, de nekem van királypitonom. 6 darab. És mind szeleburdi, vadak is. És tényleg finnyás, mert egy eszi csak meg az egeret. Válógatósak. Ennyi. De amúgy elvannak itt magukba. 30 éve kígyózom, szóval nekem senki nem tud mondani újat. Szóval egyetértek. A gömbölyödés a védekezés, és igen is MAR egy kígyó, nem harap. A harapás sosem volt karmolás régen. Ez hülyeség. Ennyi erővel régen az alma körtét jelentett. "a kígyó harap a fogával, már a mérgével". Te pedig a szádon pisilsz, és a s*gglukadon beszélsz... Ennyi erővel...
2021. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!