Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A siklók sziszegnek?

A siklók sziszegnek?

Figyelt kérdés
Hajnalban valami ilyesmi hangot hallottam a terasz felől, bár a kutyák ott feküdtek nyugodtan, csendben.

2021. jún. 25. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Csak fingott valamelyik, az enyém is ilyen sziszegősen szokott :D
2021. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Dehogy :-D A kutyáim sunyin finganak. :-D Tuti olyan volt mint egy kígyó sziszegés, most nem merek nyitott ajtónál aludni. Viszont az fura, hogy az egyik kutyám tuti nem állná meg szó nélkül, ha ráripakodna egy csúszómászó. Szinte egy erdő az udvarunk, szóval előfordulhat sikló. Tudom, tudom hogy nem esznek meg, de akkor sem akarok találkozni vele a lakásban.
2021. jún. 25. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg süni fújtatás nem lehetett?
2021. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# nem is tudtam hogy fújtatnak a sünik. Utána nézek milyen hangot adnak. Köszi. Bár ez inkább olyan hosszabban elnyúló "szííííííí" volt többször egymás után.
2021. jún. 25. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3mas vagyok. Én sem tudtam, amíg ugyanígy nem láttam :P Tudnak a sünik is viszonylag hosszan amúgy.
2021. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# Köszi. Utána nézek, de azért megnyugtattál kicsit. Lehet süni volt és a kutyák jelenléte miatt fújta fel magát. :-D
2021. jún. 25. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!