Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol találhatok királysiklót?

Hol találhatok királysiklót?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék venni egy kígyót...Legjobb egy fekete mexikói királysikló lenne, de azok ritkábbak, meg drágábbak is, mint a kaliforniai, szóval jobb híján az utóbbinak is örülnék. :3

Budapesten lakom, szóval bármilyen pesti hüllő-bolt (vagy ilyesmi) ajánlást szívesen veszek. (Ha meg nem kapok, akkor nincs mese, végig járom az összeset, amíg nem találok olyat ami tetszik.¯\_(ツ)_/¯) Mert ahogy látom, nem nagyon van weboldaluk ezeknek a boltoknak, és ha van, akkor meg elavult...):/

Ha tudsz normális webáruházról, ami szállít Magyarországra, és jók az árak is (,amit kétlek, de hátha), akkor az is jöhet^^.

Tudom, hogy ez nem ilyen hirdetős oldal, de ha neked van eladó királysiklód, vagy lesz a közel jövőben (,ami még jobb, mert csak néhány hét múlva tudnám befogadni, meg minél fiatalabb, annál jobb^^) akkor nyugodtan írj privátba

🙏😁

~>`)~~~~

snek



2021. júl. 9. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel foglalkozó fb csoportokban találsz tenyésztőt
2021. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Vagy menj el a Terraplaza expóra most hétvégén: [link]
2021. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, terraplázára én is gondoltam. Fb is jó ötlet. Köszi.^^
2021. júl. 9. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!