Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki tud segíteni ebben a...

Valaki tud segíteni ebben a lámpázás ügyben??

Figyelt kérdés

Kaptam egy pár hónapos kínai csíkos teknőst, egyenlőre még nincs neki napozó lámpája, ilyesmi de szeretnék neki. Az lenne a legfontosabb, hogy minél olcsóbb legyen, és praktikus, amit szeret a teknős. Valaki tudna segíteni abban, hogy pontosan milyen megvilágítások kellenek neki, hogy egészséges legyen? Annyi féle információt olvastam a neten, hogy őszinte leszek belezavarodtam, mert az egyik helyen ezt írják, a másikon azt.. Tudom, hogy kell neki Uvb, meg melegítő, olvastam olyat is, hogy fénycső is kötelező.. Aki tartott, vagy tart ilyen teknőst (vagy bármilyen más vízit) letudná nekem írni, hogy miket kéne neki venni? Lámpa ügyileg. Nagy segítség lenne, mert nagyon kezdő vagyok a teknős tartásban.


A víz hőmérséklete 27-28°C-on van tartva egy jó minőségű automata fűtő által..



2021. júl. 24. 22:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Nyilván érdekelne, hogy melyik lámpa mennyit üzemeljen egy nap, stb..
2021. júl. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!