Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy ékszerteknőst ha össze...

Egy ékszerteknőst ha össze engednénk egy kicsi ékszerteknőssel bántanák egymást?

Figyelt kérdés
2 ékszerteknősöm van.Az egyik kb 10cm hosszú a másik kb 3cm.A kisebbik nem tudom,de a nagyobbik lány.Bár nem tudom hogy ez számít e?Mert talán a lány nem annyira agresszív.De nem tudom.Szóval ha össze engedném őket bántaná a nagy a kicsit?
2010. szept. 8. 18:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszolj a kérdésemre :)Nagyon Köszi!!!!!
2010. szept. 9. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy teknősöm van, ő nem tűrt meg maga mellett egy kicsit, fújt rá, meg akarta harapni. De az enyém egyedül nevelkedett. Szerintem a 10 és 3 cm még nem olyan hatalmas különbség, elvileg el kellene lenniük együtt.
2010. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát...Amikor beraktuk a kicsit a nagyhoz egyáltalán nem érdekelték egymást.De valamiért mégis félek h bántaná a nagy a kicsit.Egyenlőre külön vannak és csak ritkán tesszük a kicsit a nagyhoz.
2010. szept. 11. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én amikor vettem egy kicsi tekit a nagyhoz, elsőnek beraktam és figyeltem, hogy fog rá a nagy reagálni. A kicsi állandóan ment a nagy után, a nagy meg fosott tőle, állandóan behúzta a fejét, ha a közelébe volt. :) Utána persze megszokták egymást, de ez teki függő.
2010. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!