Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan vegyem a görög tekit?

Honnan vegyem a görög tekit?

Figyelt kérdés
Van egy baba görög teknősöm, viszont azt vettem észre, hogy magányos, ezért szeretnék hozzá egy kis társat.. Honnan lenne érdemes venni? Meg akkor már azt is megkérdezem, hogy egy pici lányhoz fiút vagy lányt érdemesebb vinni, melyik a barátságosabb nem?

2022. ápr. 1. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 teknősöm van, de külön laktak, szeintem nem magányos, ők általában egyedül élnek, de ha mégis, akkor mindenképpen egy vele egykorút lenne érdemes, és lányt vegyél inkább...
2022. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Ja és a petkingből vegyed, a Lándzsa utca 1.ben van egy kis boltjuk... Nagyon fontos h CITES papírja legyen!!!

1es

2022. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írja, nagy eséllyel nem érzi magát egyedül, de ha mindenképp szeretnél mellé társat, akkor azonos méretű nőstényt vigyél, hím mellé felnőtt korában több nőstény célszerű. Viszont a petking/teknőssziget/agámaszigetnél, vagy hívjuk akárhogy, tőlük soha semmilyen hüllőt nem szabad venni. Teljesen lutri az állataik genetikája, ezt sajnos saját szakállas agámám mutatta be a legjobban, aki két évesen elpusztult, de ha szétnézel bármilyen hüllős csoportban, mindenhol hasonlók róluk a vélemények, a vásárolt hüllő fajtától függetlenül. Én azt ajánlanám, hogy keress egy tenyésztőt, vagy menj el a 24-ei terraplazara, ott csak jó genetikájú, papíros állatokat fogsz találni jó tenyésztőtől.


By:Macavity

2022. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem hogy a blahától 5 percre lévő boltból se jó venni, ott állítólag a tulajnak már volt is komolyabb ügye abból, hogy beltenyésztett hörcsögöket adott el, szóval náluk is kb az megy, mint a másik boltban. Ha mindenképpen boltból szeretnél venni, akkor amik jók pl.: TM reptiles, kis teki


By:Macavity

2022. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a PetKingből van 3 tekim, egyik 3 másik 2 a harmadig fél éves lesz, minden rendben velük, egy jó, segítőkész tiszta hely, cites papír alap...


1es

2022. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Igen, lehet jó állatot kifogni náluk, de sajnos ez tapasztalat és mások véleménye alapján is szerencsejáték. A bolt tényleg szép, rendezett, meg segítőkészek is, viszont ha jobban beleásod magad, akkor rájössz, hogy elég sok hülyeséget is mondanak. Meg mondjuk némelyik állat elég rosszul van tartva. Kígyóknap pl nem tesz jót, ha többen vannak együtt, főleg nem egy akkora bújóval, ami egynek is kevés lenne. Legalábbis nekem ez volt velük a tapasztalatom.


By:Macavity

2022. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is görög teknőst szeretnék, és szerintem ez a tenyésztő jó lehet.

[link]

2022. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!