Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol vegyek királypitont?

Hol vegyek királypitont?

Figyelt kérdés
Most tervezek királypitont venni, viszont nem tudom, hogy hol vegyek, meg azt sem, hogy a felszereléseket hol vegyem meg. Gondolkoztam ezen az oldalon ( [link] de nem tudom, hogy jó hely-e, meg nyilván sokszor a kényelem oltárán fel kell áldozni a minőséget, amit meg nem szeretnék (mind felszerelés, mind állat szinten). Vagy most lesz a TerraPlaza, azon is gondolkoztam, onnan esetleg van-e valakinek tapasztalata? És valami jó helyet esetleg tud írni valaki, felszerelés ügyileg?

2022. ápr. 2. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A hozzád legközelebb eső boltba ugorj el és ott érdeklődj, azért oda mert ott hozzáértőktől elsőkéből kapod a kérdéseidre a választ, illetve ha megunod vagy élethelyzeted megváltozik akkor azonnal vissza is tudod nekik vinni.


Goggle keresőbe beírod, hogy; királypiton bébi ár és másnap már ott is vagy szakembertől informálódj!

2022. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hallottam/olvastam túl jót az állatkereskedésekről, ezért sem szeretnék ott venni, és pont ezért vagyok kétségben a link miatt, az is szerintem egy állatkereskedés.
2022. ápr. 2. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Terrapláza jó ötlet, nekünk minden hüllőnk onnan van.
2022. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dávid ***** válasza:
50%
aki élő állattal etet kígyót, na az ilyen embertől hányingerem van.
2022. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet fagyasztott rágcsálókat is venni. Szerintem sem helyes az élő állat felfalatása.
2022. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!