Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy pézsmateknősnek minimum...

Egy pézsmateknősnek minimum mekkora akvárium kell? Hossz-Magasság-Szélesség. Ha a terrárium fűtőszálat berakom az megmelegíti a vizet? A terráriumba 29-31°-ig melegíti. Meddig él a pézsmateknős? Ha nyáron szöcskét fogok neki azt megeszi?

Figyelt kérdés
Köszi ! :)
2010. szept. 26. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Min.50-60cm hosszú,30cm széles és min.20cm magas aksi kell.Ne szöcskével etesd,hanem hallal!Kisállat-kereskedésben lehet kapni fagyasztott apróhalat.Kiegészítésnek persze a szöcske is jó,meg a kisállat-ker.-ekben kapható teknőskaják,lisztkukac stb.(de a hal a legfontosabb!!!:).A víz hőmérséklete 22-25 fokos legyen(a kicsi tekiknek inkább 25-26).Nekem Aquael Comfort Zone fűtőm van,25W-os,és szerintem nagyon jó:)

Jó tartás mellett 10-15 évig is elél.Belinkeltem ide egy oldalt,hasznos lehet:)

[link]

2010. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi már azt hittem nem kapok erre a kérdésre egy normális választ se.. de hát köszi hogy szántál rá 2 percet...

igen már erre a fórumra is kínomba kiírtam a kérdést...remélem kapok is rá még jó válaszokat...

köszi még egyszer...

2010. szept. 27. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!