Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valakinek esetleg megunt...

Valakinek esetleg megunt sárga vagy vörösfülű ékszerteknőse van amit elajándékozna?

Figyelt kérdés

Szivesen befogadok 1et úgy 12cm páncélhosszig, a mostani mellé. Ő ugyanis egyedül van.


Azok légyszi kíméljenek akik olyanokat írnának h húú nincs 3000-4000ft-om egy teknősre?? Nem erről van szó.


Köszi


2010. okt. 1. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt keresgélj, rengeteg hüllős apróhirdetési rovat létezik, expresszen és vaterán át hüllőkkel foglalkozó portálokig.
2010. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

érdemes express.hu-n, startapro.hu, vagy más apróhirdetéses oldalakon keresned, vagy google-n keresztül.

szerintem szép dolog tőled átvállalni egy kis állatot :), én is megtenném, de én már telítve vagyok teknős ügyben.

2010. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha valakinek van akkor én bármilyent bármikor befogadok! nagyon jó helye van nálunk.
2011. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!