Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Folyamatosan ki akar jönni a...

Folyamatosan ki akar jönni a kigyóm miért?

Figyelt kérdés

Egy boa 2 éves kigyorol van szó

1 éve van meg, eddig nem volt ilyen probléma

Az utóbbi 3-4 alkalommal etetés után kakil és azonnal menne jobbra balra, és minden lehető módon megpróbál kijutni, eddig nem volt ilyen probléma, és nem tudom hogy miért van ez


Minden választ köszönök


2023. jan. 4. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak patkánysiklóm volt, de "tini" korában őt is vinni kellett a nyakamban, úgy főztem stb.Egyébként gyakran szökött, így legalább felügyelet mellett volt kint. Aztán bebújt mellém a pléd alá, és nézte a tv-bn a reklámokat ( gondolom a villódzó képek érdekelték). Kell neki valami plusz, egy kis felfedezés. A természetben sem egy szobanövény, folyamatosan mozog, s te sem fekszel állandóan. Naponta kiveszed fél órára, már az is elég inger, ha úgy látod mehetnéke van, hát vidd, ha pihen, hagyd. Tudja ő, mire lenne szüksége, jelzi is, csak nem figyelünk.
2023. jan. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek a kígyókhoz, de elsőként az ugrott be, hogy talán kinőtte a terráriumot és nagyobb helyre lenne szüksége.
2023. jan. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló minden nap kint van 😇

2. Válaszoló nem kicsi neki 😇

2023. jan. 5. 23:31
 4/4 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen <3
2023. jan. 5. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!