Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hova bújhat el egy teknönc béka?

Hova bújhat el egy teknönc béka?

Figyelt kérdés
Délután részegen kiengedtem sétálni a békámat az akváriumból de bealudtam és mostanra nyoma veszett. Van valami hely ahova teknönc békák előszeretettel húzódnak vagy merre lehet?
2023. febr. 4. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Benne van a nevében. A tech-kockák közt lehet.
2023. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
"teknönc béka"? 😵‍💫
2023. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Te voltál részeg, vagy a "teknönc" béka? anyámborogass...
2023. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
93%
Az kemény. Talán zöld vagy barna tárgyak közelébe keresd, valószínüleg párásabb helyek felé igyekszik. De írd meg, hogy végűll hol találtad meg. Egyszer olvastam, hogy egy teknőcbéka valahogy felkerült a padlásraés 2-3 év múlva lett meg. Valahogy túlélte. Elvileg bárhol lehet, ahova fel mászhatott. Szennyes kosár, akár még a szemetesbe is belekeveredhetett.
2023. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én a legközelebbi olyan menedéket keresném, ahova befér a páncélos. Alapvetően sok veszély leselkedik rájuk a természetben, ezért ösztönösen menedéket keresnek, kerülik a nagy, nyílt tereket. Van-e olyan polc a közelben, ami alá bebújhatott? Félreeső sarok? Esetleg párás rész?

Esetleg van olyan kedvenc eledele, ami előcsalogathatná?

2023. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem mindegy, hogy lakásban szökött el, vagy kertből. Lakásban azért nemsokára elő fog kerülni. Kertből tőlünk szökött el teknős úgy, hogy másnap az utcán lett meg, de úgy is, hogy sosem találtuk meg.
2023. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Azért megjegyezném, hogy egy teknős inkább hüllő, mint ló. :'D
2023. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Teknönc...a te neved meg biztos Halpász Ödrönc...🤦‍♂️
2023. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha részeg a teknönc ne engedd sétálni, aranyszabály.

Valahol a piás üvegek felé próbáld keresni, lehet nem akar kijózanodni ilyen gazdi mellet.

Vagy fordítva, ő keres téged mert te nem jozanodsz ki ilyen teknönc mellett

2023. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Darius- ***** válasza:
100%
Tehat ha akvariumban élt akkor ez ilyen vizi, mocsari teknos féle volt ? Hacsak nem jutott vizhez kinn, akkor necces, nem tudom meddig birjak viz nélkul. Keresd olyan helyeknél, ahol viz van.
2023. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!