Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért szaporodtak el a békák...

Miért szaporodtak el a békák Rákosligeten?

Figyelt kérdés
Rákosligeten lakom, kertesházban. Tele van a kertünk békával, az utca is tele van elütött békával. Csak idén szaporodtak el, korábban nem láttam egyetlen békát sem a környéken, most meg nem tudok úgy kimenni a kertbe, hogy ne ugrálna előttem legalább egy béka. Igazából még nyáron se láttam békát, pedig minden nap kimentem a kertbe locsolni, de most rengeteg van. Más rákosligeti kertje is tele van békával? Tudja valaki miért szaporodtak el a környéken ilyen hirtelen?

2022. okt. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta víz, meleg, rovarok,...
2022. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Békásmegyeren bezzeg egyet se látok, a szomszédom viszont rákos. Pont fordítva kéne lennie...
2022. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

#2:

Hűha, de humoros akart itt lenni valaki.

2022. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ez vicces?
2022. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahol kerti tó van?
2022. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A nagy Levin ***** válasza:
Nem ismerem Rákosliget vízrajzt, de lehet, hogy az idei aszály miatt csökkent a természetes élőhelyükön lévő vízmennyiség, ezért beköltöztek a közeli kertekbe, udvarokba (locsolás, medencék, kerti tavak stb.).
2022. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nálunk se medence, se kerti tó, a szomszédoknál se tudok róla, hogy lenne.
2022. okt. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!