Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az ékszerteknősömnek olyan a...

Az ékszerteknősömnek olyan a bőre, mintha hámlana. Ez milyen betegség és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 13:01
 1/4 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez természetes. Hasonló lehet a szituáció, mint amikor a páncélja hámlik, mert az természetes és azt jelenti, hogy nől. Legalábbis én ezt tudom kikövetkeztetni. Nekem is van teknősöm.
2023. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Te tapasztaltál már ilyet a teknősödnél? Először én is ara gondoltam, hogy természetes, de az enyémnek a vize tele van bőrdarabkákkal és elég régóta. Látszólag jól van, jókedvű, az étvágya is jó.
2023. jún. 27. 19:25
 3/4 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
Az én teknősöm is mintha hámlott volna, de bőrdarabokat sosem találtam. Az jó, hogy jókedvű és eszik rendesen. Az enyém amikor etetem, mindig úgy csinál mintha éheztetném, pedig minden másadik nap kap enni, és ez még mindig túl gyakori, csak nem merem ennél ritkábban etetni. Kézből is eszik, ha úgy akarom. Jocónak hívják, lány és 3 éves. A vedlésről több infó itt: [link]
2023. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A link nagyon hasznos volt, köszönöm. Úgy tűnik, tényleg természetes vedlésről van szó. Az én tekimet Viktóriának hívják, már 15 éves, lány és az érdekessége,hogy nálam született. A szülőket már elajándékoztam egy állatkertnek,sajnos. Az enyém is 2-3 naponta kap csak enni, de naponta többször is szívesen enne...
2023. jún. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!