Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Havonta kb mennyi egy teknős...

Havonta kb mennyi egy teknős tartása?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
30 nap...+-1
2023. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vízi vagy szárazföldi?

Szárazföldiről tudok nyilatkozni: havonta egy kókuszrost kocka (1500~), a zöldet szedheted neki, ha olyan helyen laksz, ha nem akkor veheted boltban a bio rukkolát/madársalátát, zöldségeket (egy csomag 6-800ft, kb 3-4 napig elég, páncélmérettől függően). Én szépiát szoktam morzsolni a terráriumba, az 1000/db, egy elég. Illetve teknőstáppal is kiegészítem, de ezt alkalmanként kapja - abból 2500/db (Sera herbivore vagy Raffy vital).

Esetleges költség: ha uv izzó tönkremegy az 7-8e, a melegítőizzó 3-5 között. (Uv izzót félévente szokás cserélni, ha rendben működik is, a melegítőizzó nekem 3-4 hónapot bír max.)

2023. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/es nagyon köszönöm!
2023. aug. 20. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
2# Mindent leírt, én is ezt szerettem volna elmondai. Nekünk Mór teknősünk van. 5 éves és már 21 cm nagy. :-)
2023. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!