Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatot lehet ebben...

Milyen állatot lehet ebben tartani?

Figyelt kérdés
100 literes akvárium körülbelül 45-50 liter vízzel, főként növények által alkotott szárazföld van benne (mű és élő is) egy körülbelül 5X7 cm száeazföldel ami egy szikla csúcs ezért dombos és vannak benne barlangok. Nagyon kicsi főként vízban elő allatra gondoltam ami csak napozni megy ki. Esetleg valami kicsi béka? A szarazföldön tudok változtatni ha nagyobb kell

2023. okt. 3. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a béka jó lehet, a különböző nyílméregbékák például szerintem gyönyörűek.

Esetleg kisebb teknős?

Nem tartottam még soha axelotl-t, de nagy álmom, lehet az is megoldható lenne, bár nem tudom, hogy a 100l mekkora alapterületű nálad.

Az sem mindegy, hogy mennyi lenne a természetes fény, illetve hogy tudod megoldani a világítást, fűtést (axinál hűtést).

2023. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

30 cm X 79 cm


Itt egy kép:

[link]


Axolotlnak nagyobb kell szerintem és több macera van vele "kicsi" teknős már volt most épp a tóban van és elmehetne egy aligátornak is :-)

2023. okt. 3. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
nyílméreg béka, botsáska, talán törpe gekkó.
2023. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!