Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy 90X50 (alapterületű)...

Van egy 90X50 (alapterületű) és 30centi magas terráriumom (kaptam valakitől). Szeretnék benne valami féle állatot tartani. Tudnátok ajánlani milyen fajta nagyon egzotikus állatot lehetne benne tartani?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami elég ritka. Nem pedig ilyen teknős,szakállas agáma, stb... hanem amivel úgymond lehet "villogni,, Nem vagyok kezdő. 30éve tartok hüllőket.Kígyó sem jó. (van egy óriáspitonom már) illetve engedély van és pénz nem számít! kérlek segítsetek :)

2017. aug. 10. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A heti hülye is meg van...


Menj vissza kis fiú a fogamzásgátlás topikba trollkodni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..

2017. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Haha az első válaszoló által mutatott kérdés alapján miért nem azzal villogsz hogy egy gumit használsz két menethez? :D Biztos felfigyelnének rád!
2017. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó anyám, az előző kérdésed haláli :D :D

Amúgy meg....ha 30 éve tartanál hüllőket, van engedély és a pénz nem számít akkor miért is kérnél itt tanácsot?

30 év tapasztalat nem volt még elég ahhoz hogy tudd mi a különleges "villogtatni való"?

Amúgy egy házi kedvenc nem villogtatásra való hanem szeretni!!!!!

2017. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
30év alatt már minden ilyen alap állatot kint ara papagály,kamélon,piton stb kipróbáltam. Valami különleges kéne.
2017. aug. 10. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ara papagáJ ha már ilyen okos vagy. Állatot meg nem kipróbálni kell hanem társként magunk mellé venni és élete végéig gondoskodni róla. Egy ara papagáj amúgy is 30-50 évet él, gondolom milyen jól elélhetett nálad ha így kipróbáltad.

Szerintem nyilvánítsd magad egzotikus állattá és tartsd magad és villogj magaddal, állatot biztos nem adnék a kezedbe ilyen hozzáállással.

2017. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Állatot azért tartunk, mert vonzódunk ahhoz a fajtához, fajhoz, kihívást látunk a nevelésében. Megpróbáljuk az állat igényeit maximálisan kielégíteni.

Ha villogni akarsz, aggass magadra karácsonyfaizzót, és ne feledd bedugni a konnektorba.

"Nem vagyok kezdő 30éve tartok hüllőket."

Akkor nyilván elolvastál jó pár hüllőkkel kapcsolatos könyvet, és tisztában vagy vele milyen állatot szeretnél,.

2017. aug. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!