Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék venni egy sisakos...

Szeretnék venni egy sisakos kaméleont, de nem tudom hogy hímet vagy nőstényt vegyek? Melyik lenne opcionálisabb?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm🤗

jan. 4. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő egyszerre a legjobb!
jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő opcionális.

Ne használj olyan szót szerintem, amit nem értesz...

jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Opcionális? Mire?
jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok.

Szeretnék eggyet csak nem tudom melyik lenne a jobb. A nőstény vagy a hím

jan. 4. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező - hallgass a szívedre!

XD

jan. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél kaméleont, mert nem lesz benne sok örömöd. Nagyon nehéz őket _jól_ tartani, nagyon érzékenyek mindenre. Hőmérséklet, páratartalom, stressz. Az, hogy itt-ott látsz jópofa videókat róla, még ne legyen alap. Mint minden hüllő, csak elviseli, de nem szereti, ha taperolják, kiveszik.

Ha profi hüllős vagy és van nagy helyed neki, csak nézegetni szeretnéd, akkor oké. (Ez esetben viszont nem tetted volna fel a kérdést.) :)

Jószándékkal írom ezt - inkább válassz szakállas agámát, az bírja a strapát és klassz személyisége is van soknak. :)

jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!