Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkora egy sárgafülű teki...

Mekkora egy sárgafülű teki normális mérete három évesen? Mekkora terrárium kellene neki?

Figyelt kérdés
Az én tekimről van szó. Én elég kicsinek látom, úgy 12-14 cm lehet most, 3 évesen. Szerintem nőstény. :) Illetve, mekkora terrárium kéne neki? Karácsonyra fogok kapni új territ, most egy 50 l -esben van.
2010. okt. 23. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én tekim most 1éves, 11cm páncélhosszal. 70x30alapú 40cm magas akváriumban van (70l, kb 20cm viz van benne)

Erreén is kiváncsi lennék hogy egy ekkora aksi meddig "kényelmes" neki, bár sokkal nagyobbat nem nagyon tudnék elhelyezni a szobámban.

2010. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A méretre nincs szabály.

Sok minden befolyásolja a növekedését:

-gének

-terrárium mérete

-táplálék minősége, mennyisége

-etetés gyakorisága

-neme


Az 50 liter nem vészes, az a fontos hogy nagy legyen az alapterülete. Akvárium méret nem szerencsés.

Ha jóval nagyobba teszed, vélhetően gyorsabban fog nőni! ;)

2010. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2010. okt. 28. 09:57
 4/6 anonim válasza:
szia! az enyém nemtom mennyi idős, úgy 1-3 éves lehet. A páncélja 14 cm, az akvaterrárium mérete: H: 85 cm, M: 45 cm, SZ: 35 cm.
2010. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az enyémek 300 literesben voltak.
2010. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm szépen! :)
2010. okt. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!