Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaliforniai királysikló...

Kaliforniai királysikló viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Tud valaki nekem ajánlani valakit, aki kaliforniai királysiklót árul viszonylag olcsón?

ápr. 2. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebook hüllős csoportjait nézegesd. Amúgy a helyedben inkább arra mennék, hogy megbízható helyről származó, egészséges állatot találjak, nem arra, hogy hol lehetne spórolni pár ezrest. Egyébként is felmerülhetnek később nem várt költségek (pl. orvosi kezelés), ami adott esetben jóval drágább is lehet, mint az állat maga. Ha ezekre nincs kellő vésztartalékod, kérlek, inkább ne is tarts állatot.
ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit #2 írt.
ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedved 2. válaszoló

Úgy értettem a viszonylag olcsót, hogy nem horror áron, amit nem adnék ki egy kígyóért/siklóért...

Másrészt, mielőtt kioktatnál, a válaszomra válaszolhatnál, mert ha utána néztél volna, akkor rájöttél volna, hogy a kaliforniai királysiklót az EU-ban tilos tenyészteni, eladni stb., mert invazív faj.

Szóval köszi szépen a válaszokat, de a leghasznosabb az első válaszoló volt, aki csak egy egyszerű "Nem."-et írt. Ő a kérdésemre válaszolt.

ápr. 6. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha illegális faj, akkor alapból tök felesleges volt megkérdezned.

Kioktatni nem állt szándékomban, viszont az országban sajnos nagyon sok felelőtlen állattartó van, akinek a kedvence, miután megunta, jó esetben az állatkertben, rosszabb esetben egy csatornában vagy az erdőben köt ki. Ezért jobbnak tartom minél többször felhívni a figyelmet, hogy ez a hobbi komoly elköteleződést jelent, és nagyon meg kell gondolni. Főleg kígyóknál, amik évtizedekig élhetnek.

ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha tényleg nem állt szándékodban, akkor én kérek elnézést.

A kérdést akkor tettem fel, amikor még nem tudtam ezt róla.


Teljes mértékben egyetértek veled.

ápr. 8. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éve nem kígyózom,tilos lett a Kaliforniai??

Nem is tudtam.

ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!