Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meg fog ismerni a királypiton,...

Meg fog ismerni a királypiton, vagy túl kicsi az agya hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen kapcsolatot a háziállatommal, ezért kérdezem. Megismeri a királypiton a gazdáját?

máj. 26. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne becsüld alá, nem olyan hülyék.


Engem a teknősöm a szoba másik sarkából megismer, kapálódzik az üvegnél a vízben. Anyámtól régen félt, és behúzta magát. Vadidegenekkel is az utóbbit csinálja.

Kétlem, hogy azért csinálja, mert engem jobban szeretne, inkább csak tudja, hogy tőlem kap kaját, én viszem ki napozni a teraszra.


A királypiton is hasonló kategória lehet.

máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kiralypiton, mas kigyokhoz hasonloan, szag alapjan meg tudja kulonboztetni a rendszeres gondozojat az idegenektol, es sokkal bekesebb termeszetu, mint a tobbi piton, igy odaig valoszinuleg el tudsz jutni vele, hogy toled nem fog felni, hanem nyugodtabban hagyja, hogy kezbe vegyed, ha mindig ugyelsz arra, hogy ne tegyel gyors, hirtelen mozdulatokat. De a kigyok egyaltalan nem igenylik, hogy simogassak vagy kezbe vegyek oket, bar annak valoszinuleg orulnek, ha az oledben osszecsavarodva reszesulhetnek a testmelegedbol.
máj. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szagról felismer, de milyen kapcsolatot képzelsz el?

Nem fog odabújni hozzád.hízelegni, sőt még örülni sem fog neked, a hüllők agya fejletlen ahhoz, hogy érzelmeket mutasson.

Megtanulja, hogy nem bántod, tőled kap enni, ha megfelelően kezeled, az már jó eredmény, ha nyugodt, jámbor, nem próbál menekülni, és nem is agresszív.

máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!