Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a királypitonom?

Miért nem eszik a királypitonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségetekre lenne szükségem ,hogy vajon miért nem eszik a kígyóm? Mostanában nagyon harapós lett és most etetéskor elkapta az egeret egy darabig fogta aztán elengedte és már nem érdekelte. Másnap megprobáltam és ugyanezt csinálta. Eddig is ezt csinálta de utánna mindig megette. Ez miért lehet?
2022. dec. 14. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Kígyóról egy kis infó: lassan 5 hónapos, már 3 hónapja nálam van eddig mindig evett
2022. dec. 14. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Várj még 1-2 hetet, utána kínáld megint.

Nem akar vedleni?

Milyen a hőmérséklet?

2022. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vedleni nem fog az biztos. Átlagban 27-29°C.
2022. dec. 15. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Királyptonnak én inkább 30-32°C ajànlok.
2022. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 October15 ***** válasza:

29 foknál lehet azért melegebbet csinálni neki, nézd meg a páratartalmat [60% vagy afölött, vedléskor 70], nézd meg egyébként hogyan viselkedik, nem e nőtte ki valamék bújóját stb.


Amúgy királypiton... biztos elment a ház előtt egy 2004-es piros suzuki... :D Tartsd rajta a szemed a súlyán meg pár hetente kínáld meg hátha, de amúgy nem kell ráfeszülni, kicsit gorombán néz rá egy döglött egér és 6 hónapig nem eszik... átlagos királypiton dolog.


Az eddigi rekord amit hallottam az az, hogy egy disznó-orrú sikló azért nem ette meg az egeret mert más volt a szőrszíne mint amit addig megszokott. :D Nem az eszükért tartjuk őket maradjunk annyiban.

2022. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!