Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vörös fejű agámák tartása?

Vörös fejű agámák tartása?

Figyelt kérdés
Link is jo de az is hogyha leírjátok :). Lehet venni nálunk is kiváncsi vagyok hasonlít e a szakállas agámához.
2010. okt. 29. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
What the fuck?
2010. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz ! majd a következő értelmesebb választ ad (Remélem)
2010. okt. 29. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Telepes agáma-ként ismert a hazai terrarisztikában.

Méretéhezképest igen nagy terráriumra van szüksége, min 80-100 cm hosszúság!!!


[link]

2010. okt. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
80x40x40 es az kicsi?
2010. okt. 30. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, de nekem pl vizi agámám volt, az nagyon sokat ugrándozott, ilyen fél métereket ugrott egyik ágról a másikra, fejjel neki az üvegnek, meg ilyeneket csinált :) Nagyon bolond volt, és sokat koszolt is, 1 nap alatt összekoszolta az üveget.


Aztán lecseréltem egy sisakos kaméleonra + 1 madagaszkári nappaligekkóra, ezek sokkal nyugisabbak :)



De annyit mondhatok, hogy repty glow 5.0 lámpa kell minden hüllőnek, díszállat boltban kapsz, és kb 5ezer Ft körül van egy iylen izzó, de létezik neon változatban is, az is ugyananyi. Azzal napozik, azért kell, hogy a B vitamin be tudjon épülni a szervezetébe.

2010. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!