Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tudnék pl. egy egzotiku...

Lala12 kérdése:

Hogyan tudnék pl. egy egzotikus gyíkot tartani? Vagy milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogok én neked gyíkot ingyen és bérmentve, ha kell...


Ám minden állatnak megvan a maga élőhelye, életmódja, életkörülménye. Nem mindegyik alkalmas házi tartásra.

2010. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyanokat érdemes amit ilyen hüllős boltban kapsz. Pl agáma, gekkó, kaméleon.... Ha van rá kezdeti tőke akkor viszonylag könnyen tarthatóak otthon, papír nélkül. Kell nagy terrárium, hőforrás, berendezés. Ha ezek megvannak akkor már csak kaja kell. Az elején pénzes a dolog, utána már annyira nem. De én ugy gondolom h ha valaki meg tud venni mondjuk 15ezerért egy kaméleont akkor a hozzá tartozó eszközöket is meg tudja venni. Bár én előbb beszerezném a tartásához szükséges dolgokat. Sok szerencsét!
2010. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Papír nélkül? Már a gyíkoknak is van törzskönyvjük?


*headshot*

2010. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszike!:D

igen igen én is úgy gondoltam.először a cuccok, majd az állat:)

de ezeket hogy kell kezelni?:)most csak kaját adok neki meg nézem?

2010. nov. 19. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
A hüllők többsége (sőt) igényli a meleget szóval fűtés kell neki. Meg szerintem a vitaminpótlást is meg kell oldani. De ha bemész egy hüllős boltba és megkérdezed ott biztosan jobban elmagyarázzák hogy mihez mi kell.
2010. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2010. nov. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!