Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék hüllőt tartani. Mit...

Szeretnék hüllőt tartani. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
lécci írjátok le, hogy az adott hüllőt hogyan kell gondozni, hány évig él,stb.
2011. júl. 5. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

milyet akarsz??


gyíkot? teknőst? kicsit bővebb választ.

2011. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg, hogy milyen hüllőz ajánlotok.
2011. júl. 5. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

atyaisten! XD


valami jellemzést akkor is írhatnál.


mennyi pénzed van rá?

mennyit tudnál vele foglalkozni?

2011. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a madagaszkári nappaligekkót, mert nekem az van és az aranyos. Terráriumba lakott sokáig, aztán egyszer takarításnál kiszökött és hát ez télen volt, na utána fél évig kint volt szabadon a lakásban. Ezért olyan 24 fokra fűtöttem itthon, nehogy megfázzon, mert nem tudtuk megfogni. Mindig felmászott a falon, egész a plafonra is, úgy szaladgált a falon, de főleg az ablak fölső részén csüngött általában fejjel lefelé, így az ablak alá raktam neki dobozba kaját pl tücsköt és egy tálba vizet.

Később megfogtuk, most már bent van a terráriumba, de ez nem tetszett neki, előszőr mérgesen csapkodott, pedig nagy terrárium, hát olyan 70x60x40-es kb. Persze kénytelen volt megszokni, és most ott lóg a terrárium üvegén. Van egy hüllős lámpája Reptí glow 5.0. Nyáron nem fűtöm, mert minek. És van neki ben mindig kaja és víz.

Néha spriccelek be virágpermetezővel is vizet, szimulálom neki, hogy esik az eső, és kb ennyi. Kb 2,5 éves most.

2011. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rockstardh válasza:

gabonasikló 10 000ből kijön az egész

5-7 naponta kell neki egeret adni

7 hónapos koráig elég neki egy egész pici terrárium aztán át kell rakni egy nagyobba 15-20 évig él ha foglalkozol vele könnyen a kezedhez szokik barátságos állat

2011. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát először is olvass rengeteget a hüllőkről, akkor legalább egy parányi kép kialakul benned, hogy mégis mit szeretnél, és utána tedd fel a kérdést megint.
2013. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!