Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért lehet zavaros az ékszert...

Miért lehet zavaros az ékszerteknősök vize?

Figyelt kérdés
A tekik vize hideg volt, ezért 2 napja akváriumi melegítőt tettem bele, azóta nyálkás, és zavaros a vizük
2010. nov. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem régebben voltak ékszerteknőseim. Lehet, hogy hülyeséget írok, de én azt tapasztaltam, hogy télen, amikor ment az akvárium fűtése, akkor azért kellett gyakrabban kipucolni az akváriumot, mert az a kaja, amit nem ettek meg egyből a teknősök (2db), az egyszerűen szétmállott a meleg vízben.
2010. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi külön kis tálban etetjük őket, de a gond csak a víz melegítésekor kezdödött, előtte nem.
2010. nov. 24. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez függ attól is hogy milyen meleg a víz, meg hogy 2 teknős mekkora helyen van. 2en már elég jól piszkítanak, pisilnek és melegebb vízben a biológia is jobban él a vízben.


Nick

2010. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiaméknak van ékszerteknősük, úgy mentették meg a liget-i tóból, a horgászok bosszúja elől, ők külön lavórban etetik, a hatalmas állatkát, hogy ne legyen hamar koszos a vize. Időnként kiengedik őt a lakásba, hadd mászkáljon! Nyáron az erkélyre is kimehet,ha be akar jönni, kopog az ablakon, a fejecskéjével. Nagyon aranyos, imádják őt!
2010. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!