Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meghalt a tekink, vagy csak...

Meghalt a tekink, vagy csak téli álmot alszik?

Figyelt kérdés
Tekink nem mozog, régóta nem is eszik, végtagjai nem merevek, feje ha hátára fordítom bicsaklik! Egyszóval érzéketlen se kép se hang! Ha meghalt volna, merev lenne és száraz ugye jól tudom?
2010. nov. 28. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elpusztult.Nem tudom,hogy jó ötlet-e,de tedd egy kicsit meleg vízbe.
2010. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom, most lámpával melegítem! Hátha...
2010. nov. 28. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nézdd meg gyorsan, hogy ha hozzáérsz, akkor behúzza-e a végtagjait.
2010. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na?
2010. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem reagál! Vízen csak lebeg! Máskor fel tudtam ébreszteni, de most semmi, végtagjait sem húzza be... Ha meghalt, akkor merevnek kell lennie, nem!?
2010. nov. 29. 06:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Elpusztult... A téli álom során visszahúzódik a páncéljába, a feje semmiképpen sem bicsaklik, ráadásul nem lebeg, sőt megfelelő körülmények kellenek hozzá, csak úgy nem szenderül el egyik pillanatról a másikra. És ad életjeleket, szuszog, van tartása.
2010. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószinüleg elpusztult, sajnálom. Ha még mély álmot aludna, ennyire már felébredt volna, és a végtagjait is be kellene, hogy húzza. Sajnos az én tekim is most pusztult el. A másik viszont épp téli álmot alszik, igaz, hogy nem vizben, de akkor is reagál, és ha hozzáérek a végtagjaihoz, akkor behúzza őket, bár nem nagyon szoktam piszkálni, csak itt-ott lemegyek hozzá megnézni, él-e még. Nagyon féltem őt is.
2010. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Részvétem.
2010. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma eltemetjük! :`(

2010. nov. 30. 07:47
 10/11 anonim ***** válasza:
OFF: az egyik rokonomék azt hitték hogy elpusztult a tekijük de amikor eltemették valaki feltette azt a kérdést, hogy : nem most alszanak téli álmot?
2010. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!