Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A sikóknak, kígyóknak, gyíkokn...

A sikóknak, kígyóknak, gyíkoknak, pókoknak szabad fogott egeret adni (Házi egér), vagy csak fehéregeret?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 19:04
 1/5 anonim válasza:
hát szerintem attól függ hogy milyen környezetből van. Lehet hogy hülyeséget mondok, de ezek az egerek sokszor mérgezőek is lehetnek. szerintem:)
2010. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha fogok 3 egeret,1 hím és 2nőstény és azok kicsinyeit már adhatom nekik?
2010. nov. 28. 19:39
 3/5 anonim válasza:
nem tudom... szerintem azt se kéne, de nézz utána a neten, mert szerintem ír valamit, de az nem biztos hogy lesznek gyerekeik:)
2010. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem te az vagy aki a gabonasikló kérdést tette fel pár napja és ezek már hibridek fogságban tenyésztettek . eltérnek a kinti vad fajtársaiktól . elég kényes a gyomruk és sosem lehet tudni hogy meik mérgezett. ink vegyél napos egeret állatkereskedésben . egy darab 80 forint . és biztos lehetsz benne hogy a kígyód-siklód minőségi egészséges egeret eszik.
2010. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,valószínű,hogy venni fogok egy pár fehér egeret és a szaporulat megy a nekik!
2010. nov. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!